top of page

Atrakcje

Nasze domki położone są nad morzem w malowniczej i spokojnej miejscowości Nowęcin na granicy z Łebą. Idealne położenie naszych domków pozwoli państwu na odpoczynek a najmłodszym zapewni pobyt pełen atrakcji. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Park Dinozaurów Łeba Park (70m), plaża, jezioro Sarbsko, Słowiński Park Narodowy - ruchome wydmy oraz liczne trasy rowerowe i lasy.

Wydmy łeba Sandgrass lodges

Łeba Ruchome Wydmy

Ruchome wydmy - położone na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, między morzem a jeziorem Łebsko. Największa wydma ma obszar ok. 500 hektarów, najwyższa (Łącka Góra) ma 42 m wysokości. Po wdrapaniu się na szczyt wydmy można podziwiać pustynny krajobraz oraz jezioro Łebsko i oczywiście Morze Bałtyckie. Żeby dojść do Wydmy Łąckiej, należy udać się z Łeby do pobliskiej miejscowości Rąbka.

Łeba Park - Park dinozaurów

Park Dinozaurów w Łebie, to świat zabawy dla całej rodziny. Na powierzchni 40 ha znajdują się wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, największe pole do mini golfa w Polsce, zamek strachu, Bajlandia, kino 7D Max, kopalnia złota, labirynt luster, aqua park, rekreacyjne łowisko ryb oraz wiele innych. 

Łeba Park Park Dinozaurów
plaza nad baltykiem Sandgrass Lodges

Plaża

Obszar bałtyckiego wybrzeża między Łebą a Rowami stanie się spełnieniem marzeń o egzotycznych wakacjach w granicach kraju. Trudno się dziwić, że plaza w Łebie znalazła się niegdyś w zestawieniu rajskich zakątków na wakacyjny relaks i najpiękniejszych plaż świata wg Skyscanner. Tuż nieopodal plaży w Łebie znajduje się Słowiński Park Narodowy, którego główną atrakcją jest jedno z największych w Europie skupisk ruchomych wydm.

Jeziora

Jezioro Łebsko to raj dla wędkarzy. A czy można się tu kąpać? Tak - wyznaczone są specjalne miejsca. Ponadto znajduje się tu pomost, a piękno przyrody możemy podziwiać z środka jeziora będąc w kajaku czy na łódce. Jest to także świetny spot dla kitesurferów i windsurferów licznie odwiedzających te wody w czasie wakacji. 

Jezioro Sarbsko oferuje podobne atrakcje jak również  takie miejsca jak Latarnia Stilo i Sea Park. 

Sunset Kayak Zachód słońca nad jeziorem
Zielony las w Łebie

Lasy i Wydmy

Łeba to piękna miejscowość położona na Wybrzeżu Słowińskim. Piaszczyste plaże i nadmorski klimat, to nie jedyny powód, dla którego turyści, decydują się każdego roku na spędzenie urlopu w tych niezwykłych warunkach. Atrakcyjne ścieżki turystyczne piesze i rowerowe, cieszą się szczególnym powodzeniem amatorów aktywnego wypoczynku, a okoliczne lasy zachęcają do długich spacerów, nie tylko u poszukiwaczy leśnych przysmaków.

Łeba 

W Łebie funkcjonują trzy letnie kąpieliska nadmorskie o łącznej długości 1100m linii brzegowej Bałtyku. Poniżej parę innych atrakcji do których należą między innymi Muzeum Motyli, Labirynt Park, Stadnina koni, Muzeum Wyrzutni Rakiet, Muzeum Bursztynu, Discovery Park, Park linowy "Tarzan Park", Power Park, Funlandia oraz Letni Lunapark.

U ujścia kanału Chełst do rzeki Łeby, znajduje się port,
z którego można wypłynąć na wycieczkę statkiem po morzu. Prócz tego jest też port jachtowy.

Atrakcje Łeba Piaski i Trawy
bottom of page